Výměna návštěvnosti v síti Svět Zítřka

Výměna návštěvnosti v síti Svět Zítřka

Hledáte způsob, jak jednoduše a rychle navýšit návštěvnost vašeho webu? Tak to jste tady správně. Jako Svět Zítřka máme více něž 10 let zkušeností na základě kterých jsme vytvořili propracovaný WordPress plugin. Díky němu můžete zvýšit návštěvnost vašeho webu během jednoho dne. Jednoduchý a rychlý způsob, jak z našich zkušeností můžete profitovat i vy. A že jich není málo dokazuje i jeden z největších webů o mobilech Svět Androida, který každý měsíc vydá svým čtenářům více jak 5 mil. stránek. A co je proto potřeba udělat?

Mít kvalitní obsah na webu, přidat se do sítě „výměny návštěvnosti Svět Zítřka“ a nainstalovat si WordPress plugin. Zní to až moc senzačně a jednoduše? Asi je. Je to dáno hlavně tím, že jsme plugin původně vyvíjeli pouze pro nás a pár spřátelených magazínů, ale nakonec nám přišlo škoda, aby z tolika zkušeností a hodin, které jsme věnovali do vývoje, profitovalo jen několik málo webů. Proto jsme se rozhodli, jej zpřístupnit všem. Zajímá vás jak celá síť „výměny návštěvnosti“ funguje, co nás vedlo k jejímu vytvoření a jak z ní může profitovat i váš web? Tak určitě čtěte dál.

(betatest) Aktuální stav sítě na zvyšování návštěvnosti

 

[ue_supervisor_overview partners=1 impressions=1 clicks=1 ctr=1 top=1]

Jak vám naše řešení pomůže navýšit návštěvnost a proč?

Když nahlédnete do svých Google Analytics, zjistíte že návštěvnost vašeho webu se dělí do několika skupin. Tou nejzajímavější skupinou jsou čtenáři, kteří se na váš web pravidelně vrací a vždy jsou nadšení, když si u vás mohou přečíst něco nového. Zároveň je super, když poklikají na reklamu, ze které máte nějakou tu korunu na provoz, zanechají smysluplný komentář, případně nasdílí vaše stránky pro své kamarády na sociálních sítích.

Ale co udělá váš návštěvník až tohle vše realizuje a už vše přečetl? Pravděpodobně zavře okno prohlížeče, nebo odejde na jiný web :(. A to je přesně ten okamžik, kdy přichází na řadu naše řešení. Klidně tomu říkejme „exitová návštěvnost“ kvůli tomu, že by návštěvník normálně už odešel. Ale neplést prosím s různými exit POPupy a dalšími „prasárnami“. Nic z toho naše síť nedělá.

Náš plugin vám do stránek přidá články partnerů ze sítě „výměna návštěvnosti Svět Zítřka“, ten zaujme čtenáře, který by běžně už odešel, protože u vás už nemá další novinky a odkáže ho na jiný obsah webu (partnerský), se kterým vyměňujete návštěvnost. Weby, se kterými takto chcete vyměňovat návštěvnost si v rámci sítě sami zvolíte. Na oplatku vám „partnerský“ web pošle nazpět zase jiného „čerstvého“ návštěvníka. Proč „čerstvého“?

Protože pravděpodobně u vás ještě nebyl, a tak prokliká několik stránek, přečte několik zajímavých článků, případně pokliká na reklamu… Prostě vám tento čerstvý „vyměněný“ návštěvník udělá znovu parádu. Výměna mezi weby probíhá férově. Váš partner, se kterým jste se rozhodli vyměňovat návštěvnost vám vždy pošle jen tolik čtenářů, kolik jste mu poslali vy. O vše se již automaticky stará náš systém. Jednoduchý a rychlý způsob, jak na pár kliknutí navýšit návštěvnost vašeho webu pomocí kvalitního trafficu.

Pro koho je síť „výměna návštěvnosti Svět Zítřka“ určena?

Síť Svět Zítřka, která je určena na výměnu návštěvnosti je převážně pro online magazíny s kvalitním a pravidelným obsahem. Web musí splnit jednu zásadní podmínku. A to že jej musí pohánět redakční systém WordPress. Velkou výhodou ale je, že na velikosti vašeho webu nezáleží. Opravdu. Každý web dostane jen tolik „čerstvých“ návštěvníků, kolik sám odešle partnerskému webu. Vše funguje automaticky a o férovost se starají naše algoritmy. Dříve nebylo možné, aby rovnocenně spolupracovaly malé i velké weby. Vždy to pro jednu ze stran bylo nevýhodné, a proto i k podobným spolupracím dochází jen zřídka. Obrovská výhoda WordPress plugin zapojeného do sítě výměny návštěvnosti Svět Zítřka, všechny tyto neduhy eliminuje.

Jaké jsou výhody pro čtenáře?

Nároky čtenářů, návštěvníku webu neustále rostou. Chtějí více kvalitnějšího obsahu na různá témata. Což je naprosto v pořádku. Obecně to zvyšuje kvalitu článku na internetu. Ne vždy je ale v silách vydavatele uspokojit všechny nároky. Pokud se váš web specializuje na jedno téma, je velká šance, že většina vaších návštěvníků se intenzivně zajímá až o 10 dalších témat. Jsou dvě možnosti, jak poptávku řešit. Buď si založíte tolik webů, abyste uspokojili většinu svých návštěvníků.

Nebo se budete dále specializovat na obor, kterému dobře rozumíte a navážete spolupráci s jinými weby pomocí našeho nástroje na „zvyšování návštěvnosti v síti Svět Zítřka“. Vy nebudete muset ztrácet čas se zakládáním dalších online magazínů a budete se moci věnovat zvyšování kvality u tématu, kterému dobře rozumíte. Návštěvník vašeho webu uspokojí svou potřebu po rozmanitých a kvalitních článcích, které jej zajímají. Web získá na rozmanitosti, čtenáři u vás najdou více zajímavého. Návštěvníci vašeho webu budou nadšeni a vy jako provozovatel webu taky.

Jak do sítě přidat i váš web?

Stačí o to požádat pomocí přiloženého emailu. Vše je zdarma a nic se neplatí. Váš web nemusí být velký, stačí když bude běžet na redakčním systému WordPress, bude mít kvalitní a ideálně i pravidelný obsah. Pokud toto vše splníte, vaše žádost bude pravděpodobně schválena a můžete začít zvyšovat návštěvnost vašeho webu. Svět Zítřka drží ochranou ruku nad kvalitou sítě, a proto se každý web v síti schvaluje ručně. Stejně tak ze sítě vyřadí všechny, kdo se ji pokusí jakkoliv zneužívat. Postup, jak přidat a zapojit svůj web do sítě a vyměňovat návštěvnost je následující:

 1. požádat o přidání webu do sítě, viz. email níže
 2. ověřit svůj email
 3. nainstalovat WordPress plugin (odkaz přijde emailem)
 4. umístit do webu shortcode, nebo widget pro zobrazení článku
 5. navázat spojení s jinými weby v síti

Chcete přidat svůj web, stačí napsat na vymenanavstevnosti@svetzitrka.cz

Co nás vedlo k vytvoření celé sítě a WordPress pluginu?

Za posledních 10 let co se pohybujeme v online světě, se toho změnilo opravdu mnoho. Čtenáři požadují stále kvalitnější obsah, což je v pořádku, ale vše chtějí takřka zdarma. Tím jak velké digitální korporace, jako je Google, Facebook, Seznam nabírají na síle, dokážou nabídnout podmínky, které jsou, nebo budou pro mnohé weby likvidační. Obzvláště pak online magazíny, které věnují nemalé úsilí a financí do tvorby obsahu.

Nejsme spokojeni, že Seznam nabízí reklamu za 15 Kč CPT, na Facebooku si koupíte klik od zacíleného zákazníka už od 1 Kč, nebo Google čím dál tím více využívá data z naších webů, které pak zpěněží ve vlastní prospěch. Vše má své pozitiva i negativa. Rozhodně ale víme, že nechceme bojovat proti těmto gigantům „don quijotskou“ válku, která se nedá vyhrát, a tak současnou situaci bereme jako fakt. Nedáme jim to ale zadarmo :), a proto jsme se rozhodli pomoci a do rukou Českých a Slovenských online médií vložit nástroj, který jim (nám všem) pomůže spojit síly a vzájemně si pomoci ve zvyšování kvalitní návštěvnosti efektivněji.

navýšení a ferova výmena návštěvnosti online magazinu

Kolik vás to celé bude stát a jak probíhá monetizace z naší strany?

Nebude vás to stát ani korunu, vše je zdarma. Navíc na celé síti pro výměnu návštěvnosti Svět Zítřka finančně nijak neprofitujeme. Pokud nás chcete nějak podpořit, budeme rádi, třeba nám kupte pivo :), ale rozhodně to není podmínkou. Jak je možné že je celá síť zdarma? Nápad i realizaci zafinancoval náš projekt Svět Zítřka s cílem pomoci přežít těžké časy online magazínů v České a Slovenské republice. Naše projekty jsou do sítě taktéž zapojeny, takže pomáháme zároveň sobě i vám. Těšíme se na spolupráci. Online magazíny sobě!

Jak bude probíhat další vývoj a na koho se obrátit v případě problému?

Celý systém sítě byl vymyšlen a navržen s maximální mírou automatizace, tak aby mohl být provozován z pohledu lidské administrace bezúdržbově. To platí pro správce sítě Svět Zítřka, ale i jednotlivé weby, které jsou do sítě zapojeny. Vzhledem k tomu, že z celé sítě nikdo finančně neprofituje a vývoj stojí finance, omezili jsme další vývoj pouze na opravy chyb, případně úpravy, které budou nezbytně nutné pro bezproblémový chod sítě. Na své otázky najdete odpovědi na této stránce. Pokud by se komunita webů v síti výrazně rozrostla a tím vzrostly i požadavky na řešení uživatelských problémů, bude založena komunita pro sdílení společných zkušeností.

Ukázka administrace WordPress pluginu

Ukázka administrace WordPress pluginu na zvýšení návštěvnosti v síti Svět Zítřka. Vše jsme vytvářeli tak, ať je vše jednoduché, intuitivní s maximální mírou automatizace. Stačí tedy plugin pouze nainstalovat, aktivovat a publikovat widget. Jakmile navážete spojení s weby, se kterými chcete vyměňovat návštěvnost, je hotovo. O zbytek se postará vnitřní logika pluginu zcela automaticky. Balanc (lze nastavit pro každý web zvlášť) určuje, jak velký rozdíl může nastat mezi přijatými a vydanými kliky, potažmo uživateli. Je nezbytný pro správné rozpohybování sítě.

Pár technických dat na závěr?

Naše řešení vyžaduje, aby web byl provozovaný na redakčním systému WordPress. Aby jej poháněla minimální verze PHP 7.2 a novější. Vzájemně propojené partnerské weby v síti, mezi sebou komunikují na přímo peer to peer a není mezi nimi potřeba žádný prostředník. Plugin nijak nezpomaluje načítání vašich stránek, jelikož se všechny operace potřebné k výměně návštěvnosti odehrávají na pozadí. Plugin pro zobrazování článků nevyužívá JavaScript. Plugin žádným způsobem nesbírá osobní data vašich návštěvníků ani nezobrazuje reklamu, jako je to u jiných řešení běžné.

Otázky a odpovědi

Při provozu sítě Svět Zítřka jsme narazili na spoustu zajímavých dotazů. Přinášíme na ně odpovědi, abychom vám co nejvíce usnadnili přidání a využívání „sítě Svět Zítřka na výměnu návštěvnosti“

 • S kým mohu vyměňovat návštěvnost? S jakýmkoliv webem, který je v sítí Svět Zítřka a který s vámi navázal spojení
 • Kolik využívání sítě stojí měsíčně? Celá síť je zdarma a její využívání vás nic nestojí
 • Jak mohu zobrazit články jiných webů a kde? Pomocí shortcode, nebo widgetu kdekoliv na webu
 • Jakou mám jistotu, že počet odeslaných návštěvníků dostanu zpět? Vše hlídá chytrá logika sítě a automaticky udržuje balanc mezi weby
 • Jak poznám že semnou chce někdo vyměňovat návštěvnost? Přijde vám do emailu nabídka na výměnu, kterou stačí potvrdit
 • Jak mohu výměnu návštěvnosti zrušit s konkrétním webem? Stačí ho v administraci pluginu smazat a protistraně přijde email

Nemáte WordPress web, ale myšlenka se vám líbí?

Pokud se vám základní myšlenka výměny návštěvnosti líbí, ale bohužel nemáte váš online magazín postavený na redakčním systému WordPress, je možné sáhnout hned po několika řešeních. Jedno je od slovenské společnosti STROSSLE, případně můžete využít Taboola, nebo Google Related Content. K realizaci výměny návštěvnosti ale dochází pomocí JavaScriptu a je potřeba při komunikaci vždy využít prostředníka. Nabízí možnosti monetizace vašeho prostoru, či jiné vychytávky.