Agnieszka Kapuścińska revolgy.com

20 z 10! 🙂 Svět Zítřka zajístil pro nás produkci „chytrého obýváku“ na míru pro prezentaci Google technologii a technologii naších partnerů na Google Cloud OnBoard eventu v Kongresovým Centru v Praze. Vyšli nám vstříc se skvělým nápadem a navrhli velmi zajímavé, lákavé řešení pro návštěvníky. Velmi oceňuji příjemný, profesionalni přístup, ochotu a kreativitu. Rozhodně byl to zážitek nad očekávání. Určitě budeme spolupracovat nadále a všem ostatním můžu jen vřelé doporučit.

Agnieszka Kapuścińska – Revolgy Creative Coordinator

Kotyrová Alexandra - O2 Guru

Svět Zítřka, pro mě doposud známý jako Svět Androida mi už kolikrát vytrhl trn z paty, když jsem vyhledávala informace k OS Android nebo různým chytrým zařízením. Většinou mi odkazy na jejich stránky vyjedou na prvním místě ve vyhledávači a po rozkliknutí dostanu v článku přesně to, co hledám. Stejně tak se často dozvím spoustu zajímavých věcí i na jejich Facebooku.
Už mnohokrát jsme spolupracovali v rámci mého projektu O2 Guru. Nejzásadnější spolupráce je ta na O2 Guru Veletrzích, které pořádáme 2x ročně. S Petrem Mišákem a jeho týmem se vždy na všem hladce domluvíme a vždy se setkám s profíky, kteří doručí nad očekávání perfektní práci. A co je na tom nejlepší, nikdy nechybí ani zábava 🙂

Kotyrová Alexandra – O2 Guru Leader

Martin Vorel

S lidmi stojícími za Světem Androida a Světem Zítřka spolupracuji již 6 let. Ať to je spolupráce kolem marketingu nebo na konferencích, jako je AndroidRoadShow, tak oceňuji mít za partnery spolehlivé a technicky velmi zdatné kolegy.

Martin Vorel – admin AndroidForum.cz

Pavla Grigarová

Tým Světa Zítřka má perfektní znalost všech služeb Googlu a navíc je schopný informace o nich předávat jednoduchým a zábavným způsobem. Proto je pravidelně oslovujeme, aby jednotlivé služby demovali na našich edukativních akcích. Navíc je vidět, že je jejich práce opravdu baví, a s takovými lidmi je vždy radost spolupracovat.

Pavla Grigarova – Marketing Manager, Google

37e78b7

Svět Androida je unikátní projekt, se kterým jsem na začátku svých marketingových plánů chtěl soupeřit. Nakonec jsem se rozhodl spíše pro spolupráci a udělal jsem dobře :).
Petr je spolehlivý partner a na poli mobilních aplikací a smart technologií uznávaný odborník. T-Mobile se již od roku 2012 aktivně angažuje na poli mobilních aplikací a Petr nám v začátcích velmi pomohl svým expertním know-how a s propagací našich aktivit. Několikrát jsme se Android RoadShow aktivně účastnili a vždy to byly dobře investované peníze.
Spolupráci s Petrem a Světem Androida/Zítřka rozhodně vřele doporučuji každé firmě podnikající v oblasti mobilních technologií a chytrých řešení.

Dan Broulík – produktový manažer T-Mobile

Alzbeta Houzarova

Vždy když jsme ve Vodafonu pořádali event pro novináře, na němž jsme chtěli představit nové telefony či jiná zařízení, obrátili jsme se na Petra Mišáka. Věděli jsme, že vše bude připraveno přesně tak, jak si představujeme, a že se můžeme plně spolehnout. Příjemné jednání s Petrem je bezesporu další bonus spolupráce.

Alžběta Houzarová – tisková mluvčí Vodafone

_DSC8483

Svět Zítřka, neboli Svět Androida, a zvláště Petr Mišák byli s námi od počátku O2 Guru a pomáhali nám s proškolením stovek O2 Guru na našich unikátních O2 Guru Veletrzích. A nejen to, vždy se snažili nám přinést a ukázat něco navíc, ať už to byl třeba dron nebo nějaká vychytávka ovládaná mobilem. Díky jejich přednáškám a školení naši Guru pochopili spoustu užitečných služeb, kterými pak mohli dále inspirovat naše zákazníky.

Plch Vladimír – Activation Manager O2 arena

IMG_9547

Se Světem Androida spolupracuji již několik let. Ať se jednalo o technické zajištění různých demo eventů nebo předvádění nejnovějších technologií, celý Svět Androida vždy odvedl skvělou práci a rozhodně bych se ji nebál doporučit komukoliv jinému.

Jan Gemrich – Hardware Marketing, Google

foto

Profesionální přístup ke každé naší spolupráci, ať už to byla demonstrace novinek typu Google Glass, Oculus VR nebo organizace Alza Android RoadShow. Pánové umí, skvěle zaujmou a svými prezentacemi osloví široké spektrum zákazníků.

Michal Fiala – Showroom specialista Alza.cz

 Nejsou zde další partneři