ShowCars Reel: Stovky koní pod kapotou a kvílení gum

Splašené stovky kobyl pod kapotou, kvílení gum a auta, která se mnohdy řítí zatáčkami „dveřmi napřed“. Sen každého kluka i dospělého muže, který se stal skutečností. Autodrom Sosnová u České Lípy hostil desítky sportovních a luxusních aut od společnosti ShowCars a my byli u toho.

Projížďka klidným a kochajícím se tempem nebyla zrovna na pořadu dne – závodní trať naopak umožnila z nadupaných strojů „vymáčknout“ maximum. Adrenalinovou atmosféru a závodní tempo jsme zachytili dronem, který obětavě kroužil nad tratí pro originální a jedinečné záběry. Výběr Autodromu Sosnová nebyl pro ShowCars žádnou náhodou. Pravidelně se zde pořádají nejen ostré závody automobilů, motocyklů či motokár, ale často se zde těší z nejrůznějších motoristických srazům a akcí pro veřejnost.

Díky našemu týmu a společnosti ShowCars můžete nahlédnout na sportovní speciály a luxusní vozy ve velmi netradiční podobě – z výšky a přímo z „místa dění“. Tato zakázka patří k naším začátkům. Dnes již díky velkému množství referenci a neustále inovovanému letovému parku jsme se posunuli o velký kus dále.

Letecké video ShowCars

Další reference

  Načíst další reference