Pension Lony – fotografie z interiéru a exteriéru

Jen 12 minut po dálnici D11 z Prahy a jste v cíli. V cíli, kde naleznete klidné místo pro víkendový odpočinek, delší dovolenou, pobyt s přáteli i firemní jednání. Přesně takové možnosti nabízí Pension Lony, jehož prezentaci z výšky vytvořil náš tým. Malebná vesnička Kozovazy, do níž je Pension Lony zasazen, tvoří ideální podmínky pro klidný odpočinek.

Jestřábí oko umístěné na našem dronovi zachytilo krásné záběry okolní přírody, nahlédnout ale můžete i do prostředí samotného pensionu. Náhled z výšky zobrazuje Pension Lony tak, jak to běžné snímky ze země rozhodně neumožňují. Líbí se vám, plánujete klidnou dovolenou nebo stylový firemní večírek? Nezapomeňte nám ale napsat, ať si jedinečné okamžiky dokážete vychutnat i netradičním způsobem a to z ptačí perspektivy.

Pokud ale naopak patříte mezi ty šťastlivce, kteří vlastní podobnou nemovitost, rádi pro vás připravíme prezentaci na klíč. Mezi naše reference patří jak velké objekty, ale i drobné statky. Vždy ale dbáme na individuální přístup a obzvlášť věnujeme péči na pochopení přání našeho zákazníka

Pension Lony z ptačí perspektivy

Další reference

  Načíst další reference