Discgolf: Neobyčejný sport v rukou profesionálů

Co se stane, pokud spojíte létající talíř a golf? Netradiční sport zvaný Discgolf. Výherce v soutěži na portálu Svět Androida si vybral velmi originální výhru – zachytit atmosféru tohoto sportu. Díky dronu s kamerou a našemu týmu tak získal Discgolf novou tvář.

Discgolf: Sport tak trochu jinak

Hole a golfový míček vystřídal létající talíř a ne pouze jeden. Pro každý hod se hodí využít jiného disku, který má odlišné vlastnosti. Cíl ovšem zůstává stejný – dopravit létající talíř do jamky za co nejmenší počet pokusů. Točili jsme discgolfový turnaj O pohár starosty města Uničov 2016, kterého se zúčastnilo 90 hráčů v několika kategoriích. Skvělou atmosféru zajišťují nádherné záběry z drona, jedinečnou podívanou doplňují ale i snímky ze země.

Počasí nám moc nepřálo, což komplikovalo především záběry z výšky. Nakonec se i s touto nepřízní počasí kvadrokoptéra s kamerou vypořádala, což potvrzují samotné záběry. Discgolf má již poměrně bohatou historii, a proto doufáme, že i díky našemu videu si tento neobvyklý sport rádi vyzkoušíte.

Další reference

  Načíst další reference