Naše vize

Naše filozofie je jednoduchá, ale o to zásadovější. Věříme v technologie a svobodu myšlení. Naším cílem je spojit moderní životní styl a nejnovější technologie (lifestyle a Hi-Tech), jelikož věříme, že technologie mají opravdový smysl tehdy, když je dokážeme využívat každý den. S realizací myšlenky nám pomáhá několik drobností.

  1. mít zdravou neúctu z nemožného – když někdo řekne že to nejde, my si to nejprve vyzkoušíme
  2. když už něco děláme, tak buď naplno, nebo vůbec – a to i v případě, že bychom na tom ve finále prodělali kalhoty
  3. věříme, že když nás práce bude bavit, dosáhneme mnohem lepších výsledků a i my budeme mnohem spokojenější

Hodně se o nás dozvíte z našich začátků

Naše začátky byly podobné jako u většiny firem. Jedna myšlenka, jeden člověk a víra v určitou věc. V tom, v čem jsme se ale lišili, byl nulový kapitál a zkušenosti. Jediné co nás pohánělo kupředu bylo přesvědčení, že v technologiích které nás baví je budoucnost. Jeden člověk, jedna myšlenka a jeden počítač.

V roce 2010, kdy trhu dominovala Nokia a začínající chytré telefony byly převážně se Symbianem, my vsadili na systém Android, který v té době znal jen málo kdo. Rozbili jsme pomyslné prasátko a v nedalekém městě koupili první telefon. Naše zkušenosti po večerech sepisovali do prvních článků, a tak vznikla redakce. Nechtěli jsme o technologiích jen psát, ale stát se jejich součástí. V té době Android už nabýval na síle a my začali organizovat první akce, školení, přednášky. Stále jsme si ale zachovali nadšení pro věc, a tak mnohokrát dělali věci za hranice toho co bylo potřeba. Což sice profitabilitě projektu příliš nepomáhalo, ale jak se později ukázalo, dělat věci pořádně, nebo vůbec i za cenu ztráty, je sice riziková cesta, ale rozhodně budoucnost. Přes to všechno i nám kolikrát stačilo málo a bez skálopevného přesvědčení a podpory našich partnerů by vše mohlo být jinak.

Naštěstí jsme tu i dnes a po letech usilovné dřiny se z myšlenky a redakce stala plnohodnotná firma, která na základě technologií a zkušeností může pomáhat svým partnerům být o kus dál a dělat věci jinak. Naše cesta ale nekončí a i nadále chceme vzhlížet k naší vizi a budovat Svět Zítřka.